رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه انتقال اطلاعات بین نماها (views) و کنترلرها چگونه است؟
با سلام

من توی سایت جستجو کردم ولی نتونستم جوابم رو بگیرم به همین دلیل موضوع جدید زدم ضمنا دقیقا نمی دونم این سوال به بخش کنترلرها مربوط می شه یا نماها بنابراین اگر مربوط به اینجا نیست ببخشید.

من صفحه ای دارم که در اون یک فرم ورود برای کاربران وجود داره. بعد از اینکه کاربر یوزر مربوط به خودش رو می زنه باید به صفحه ی دیگری منتقل بشه و اونجا یکسری موارد مربوط به خودش نمایش داده بشه. توی صفحه ی اول که فرم وجود داره مشکلی ندارم ولی خواستم بدونم بعد از احراز هویت و اینکه یوز و پسوردش رو چک کردم و به صفحه ی دوم فرستادمش ، توی اون صفحه ی دوم چطوری دوباره اطلاعاتش رو از بانک بگیرم؟!!! چطوری یوزر رو به صفحه ی دوم منتقل کنم تا بتونم اونجا دوباره اطلاعاتش رو از بانک بگیرم؟ باید یه session بسازم ؟ از طریق $data منتقل کنم؟ روش اصولی اش چیه ؟

از کامپوننت های آماده کیک نمی خوام استفاده کنم. می خوام برای خودم امتحان کنم تا یاد بگیرم.

به طور کلی سوالم اینکه که اگه یکسری اطلاعات رو توی یک نما (یا کنترل مربوط به اون نما) داشته باشیم و بعد در یک صفحه ی دوم (یا کنترل مربوط به صفحه دوم) به همون اطلاعات صفحه ی اول احتیاج داشته باشیم روش انتقال اطلاعات بین اینها چطوریه ؟

سایت خود کیک رو هم خوندم ، مقاله های مختلف رو هم خوندم ولی راستش سردر نیاوردم. لبخند.
با تشکر.
پاسخ
سپاس شده توسط

پیام‌های این موضوع
نحوه انتقال اطلاعات بین نماها (views) و کنترلرها چگونه است؟ - mojtabakhaloo - 2016/10/17, 01:56 AM