رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویرایش به دلیل بی لیاقتی مدیر سایت
چرا ناراحت می شید؟
این کار شما فقط تبلیغ بود و از نظر من اسپم. چرا؟

۱- مدعی اولین و تنها نماینده کرده بودید ؟ پس بقیه این پشتیبانان که وجود داره چه کاره هستند؟(من این رو ادعای کاذب می دونم و کسی که همچین حرفی بزنه رو نمی تونم قبول کنم)

۲- نماینده یا مدیر فروش خطاب کردید و بعد آدرس جی میل میدید؟؟

۳- پیشنهاد نصب یادم نیست چت بود یا بازی می دید؟؟ داداش کمی دقت می کردید ببینید هدف اینجا چیه؟؟ اینجا برای وقت گذرانی کسی ایجاد نشده.

۴- امنیت ۱۰۰٪ نیست . بعد ۱۰ سال مدیریت فروم های موببل تایپ و ایران پی اچ پی و اینجا آنقدر تجربه دارم که نهایت امنیت رو رعایت کنم. بعدش فرضا شما نسخه خاصی ارائه دادید یا پلاگین خاصی پیشنهاد دادید که نگران هک شدا اینجا هستید؟؟

نقل قول: ///ویرایش به دلیل بی لیاقتی مدیریت سایت////
بی لیاقتی به اون تیمی میگن که شما رو نماینده فروشش کرده. فکر می کنید تا الان کسی نیومده از این پیشنهادات به من بده؟؟
خدمت تون باید بگم خیلی از گروه هایی که همین کاری که شما میکنید رو می کردند یا می کنند. با من ارتباط برقرار کردن. و پیشنهادات خودشون رو ایمیل یا پیام خصوصی کردن. نه اینکه تاپیک بزنند. و هم تبلیغ بکنند هم مثلا کار خیر.
برید کمی بزرگ شید راه و روش ها رو یاد بگیرید.

این پست هم حذف نمیشه. مگر خودتون حذف کنید.Sleepy
پاسخ
سپاس شده توسط

پیام‌های این موضوع
RE: ویرایش به دلیل بی لیاقتی مدیر سایت - saleh - 2014/03/02, 01:51 AM