رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کیک پی اچ پی - مبتدی
سلام دوست عزیز
با اجازه از دوستان حرفه ای در حد دانش خودم سعی میکنم کمی سوالات مبهم شما رو پاسخگو باشم
1/
طبق تاکید چندین باره جناب صالح فریم ورک ها من جمله کیک فقط یه ابزار هستن که قراره کار ما در توسعه
اپلیکیشن ها رو آسون تر کنن.باید با توجه به پروژه و نیاز خودمون ابزارمون رو انتخاب کنیم.
2/
اینکه از فریم ورک استفاده کنید یا نه به نظرم کاملا شخصی هستش.نمونش من که بلافاصله بعد از یادگیری شی گرایی سمت فریم ورک و کیک اومدم.اما مثلا سالار کابلی یکی از طراحان و برنامه نویسان مطرح وب از فریم ورک خاصی استفاده نمیکنه و طبق روش خودش کارش رو انجام میده و یا جناب صالح که همزمان هم از کیک و زند و غیره استفاده میکنه.این مثال صرفا برای این بود که بگم که کاملا شخصی هستش به نظرم.
3/
معماری سه لایه (mvc) معروف ترین الگوی طراحی اپلیکیشن هستش و اگر به این الگو مسلط باشین و اگر بتونید طبق اون اپلیکیشن هاتون رو بنویسین مطمعن باشید که میتونه تاثیر دو چندان در کارتون و پیشرفتتون داشته باشه به نظرم.
4/
اینکه با خوندن نوشته های خام من که که خودم اسم آموزش رو واقعا نمیتونم روش بزارم کمی باعث گیج شدن شما شدم معذرت میخوام.خیلی سعی کرده بودم که با توجه به دانش کم خودم خیلی ساده توضیح بدم اما انگار اشتباه کردم.اما به هر حال اصلا نگران نباشید فقط کافیه به داکیومنت کیک مراجعه کنید و این داکیومنت رو بخونید کاملا متوجه میشین که کیک چیه و چی کار میکنه.

این صرفا نظرات شخصی من بود دوست عزیزم امیدوارم دوستان حرفه ای هم مثل صالح در اسرع وقت جوابتون رو بدن که کاملا براتون این ابهامات روشن بشه.
موفق باشید.

پاسخ
سپاس شده توسط

پیام‌های این موضوع
RE: آموزش کیک پی اچ پی - مبتدی - kafshduzak - 2012/08/06, 04:26 PM