رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کیک پی اچ پی - مبتدی
سلام دوستان عزیزم
1
طبق توصیه صالح عزیز که همیشه تاکید دارن که برای یادگیری کیک پی اچ پی برین داکیومنت رو کامل از اول تا آخر بخونید و از اونجا که مدتی هستش که با برنامه نویسی لذت بخش با کیک آشنا شدم و در حال یادگیری این فریم ورک هستم داکیومنت کیک پی اچ پی رو از اول تا آخر همچنان مطالعه میکنم و بسی لذت میبرم اما درکنار این مطالعه همچنین خط به خط برای خودم داکیومنتی رو نوشتم که بعدها با مراجعه به اون بتونم مهارت خودم رو تقویت کنم.

2
یک لحظه ایده ای به ذهنم اومدکه چر این داکیومنت رو با دوستانم به اشتراک نزارم تا اونها هم اگر مفید بود استفاده لازم رو ببرن.شاید دوستانی تازه میخوان کار با این فریم ورک رو یاد بگیرن و از این همه سادگی لذت ببرن.

3
من ترجمم آنچنان قوی نیست که بشینم داکیومنت رو خط به خط ترجمه و ثبت کنم بلکه برای خودم در داکیومنتی اونچه که فهمیدم رو به زبون خودم نوشتم.پس این فایل ترجمله کامل داکیومنت کیک نیستش بلکه مطالبی هستش که من از مطالعه کیک فهمیدم و قطعا به همون دلیلی که بالا عرض کردم فایل حاوی ایراد هایی هستش که صد درصد برای دوستان حرفه ای کاملا مشهوده و حتی شاید من مفهومی رو هم به اشتباه متوجه شده باشم که اگر اینطور باشه ازشون خواهش میکنم با نظرات و راهنماییهاشون بنده و دوستان رو راهنمایی کنن ممنونم.

4
بابت زبون عامیانه مطلب هم یک عذرخواهی کنم چرا که اصلا به قصد منتشر کردن این داکیومنت رو ننوشتم و صرفا برای خودم نوشته شده پس اگر جملات کتابی و با دستور صحیح نیست معذرت میخوام

5
این شما و این قسمت اول این داکیومنت ساده برای دوستان تازه کار:
http://www.mediafire.com/?ity5j2jc54sejqd
در ضمن این فایل ورد رو هم ضمیمه کردم.
ممنون از شما
محمد نصیری

فایل‌های پیوست
.docx   manual-cakephp-edit2.docx (اندازه 21.27 KB / تعداد دانلود: 231)
پاسخ
سپاس شده توسط ghasem.fattahpour ، saleh ، farmad ، Reran ، payamsp ، Royaei ، kerm ، amird ، sibetorsh ، parsig ، izel ، masato ، toranj ، alri ، hamedv90 ، rangin ، masoud.pezeshkzade ، cyletech ، shgninc ، ialireza ، hossein ، Sir.M7 ، saeidtf ، Mehrdad ، M.J ، reza_101010 ، newpetchem ، gha3m

پیام‌های این موضوع
آموزش کیک پی اچ پی - مبتدی - kafshduzak - 2012/05/09, 05:35 PM