انجمن پشتیبانی فارسی فریم ورک کیک پی اچ پی - cakephp

نسخه‌ی کامل: کاربرد دقیق scaffolding چیه ؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان عزیز بعد از خوندن داکیومنت من فقط فهمیدم که داربست یک تکنیک هستش که توسعه دهنده با اون میتونه آبجکت ها رو گویا بسازه - بروز و یا پاک کنه ؟؟
میخواستم ببینم درست متوجه شدم ؟؟
ممنون میشم یه توضیح کامل تر از داربست ها و کارایی شون رو بدین ؟معمولا کجا استفاده میشه ؟
ویرایش: الان یه ویدیو تو یوتیوب دیدم فیلم
که از داربست برای ساختن و پاک کردن و به روز کردن رکورد های تیبل مدل استفاده میکنه ؟؟ آیا صرفا کاربردش همینه ؟؟
نقل قول:We will then use scaffolding for a fast test drive through the newly created model class and database table.
نقل قول:see scaffolding has created a very basic application with create, retrieve, update, and delete functionalities.
نقل قول:Scaffolding is a quick way to test out the database tables that are often due to change in early parts of the development cycle. But remember, scaffolding is a temporary way to get started. It is not meant to be completely flexible. In professional applications, we will want to customize our logic and user interfaces. To do so, we have to pull the scaffolding down and write some code by ourselves. We will soon see how to write actual codes for these CRUD functionalities.

اونجا ها که به نظرم مهمتر اومد را bold کردم براتون.
تو Test هم کاربرد داره
با احترام
زمانی وجود داره شما تنها نیاز به ایجاد جداولی با محتوای ثابت دارید. یا فقط می خواهید crud را ایجاد می کنید. در اینجا crud کاربرد خودشون رو نشون میدن. تازه شما می توانید بر اساس ظاهری که دارید view را تغییر دهید.
موفق باشید.
بله به نظر من هم اینجوریه توی ویدیوهایی که در یوتیوب نمایش داده میشه به صورت کامل هست