انجمن پشتیبانی فارسی فریم ورک کیک پی اچ پی - cakephp

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت بانک ملت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کد:
https://github.com/moharami/PersianBank

من پلاگین بالا رو استفاده کردم . یک فایل boostrapداره که خوب یه سری تنظیمات مثل شمراه ترمنیال و این جور چیزا داخلش ست میشه  و همچنین آدرس برگشت به سایت بعد از پرداخت منتها من آدرس بازگشت به سایت و می خوام بسته به اینکه کجا استفاده می کنم ستش کنم در نتیجه قبل وصل شدن به درگاه بانک اینطوری ستش می کنم

کد پی‌اچ‌پی:
Configure::write('Mellat',array('try_again'    => $url1,'return_url'   => $url2)) 

و بعدش هم چک میکنم درست ست شده ولی وقتی میرم به بانک و پرداخت  و انجام میدم و بر می گرده چیزی که Configure::read('Mellat.return_url')  بهم برمی گردونه خالی هست در صورتی که شماره ترمینال و پسورد درگاه بانکیم و داره درست می خونه 

کسی می دونه چرا؟من پلاگین بالا رو استفاده کردم . یک فایل boostrapداره که خوب یه سری تنظیمات مثل شمراه ترمنیال و این جور چیزا داخلش ست میشه  و همچنین آدرس برگشت به سایت بعد از پرداخت منتها من آدرس بازگشت به سایت و می خوام بسته به اینکه کجا استفاده می کنم ستش کنم در نتیجه قبل وصل شدن به درگاه بانک اینطوری ستش می کنم

کد پی‌اچ‌پی:
Configure::write('Mellat',array('try_again'    => $url1,'return_url'   => $url2)) 

و بعدش هم چک میکنم درست ست شده ولی وقتی میرم به بانک و پرداخت  و انجام میدم و بر می گرده چیزی که Configure::read('Mellat.return_url')  بهم برمی گردونه خالی هست در صورتی که شماره ترمینال و پسورد درگاه بانکیم و داره درست می خونه 

کسی می دونه چرا؟
مشکل فک کنم از این بود که هر بار که پلاگین در واقع لود میشه اون فایل Bootstrap‌و هم لود می کنه و همه config ها برمیگردن به حالت اولیه ای که تو اون فایل ست می شدن در نتیجه آدرس برگشت بعد از خرید و خودم از طریق سشن جا به جا کردم و فعلا درسته
سلام . 
استفاده از سیشن برای ذخیره موقت وضعیت پرداخت در این مورد صحیح هستش .
نکته مهم: کانفیگهای کیک مانند متغییر سراسری عمل میکنند و قاعدتا با اتمام اجرای اسکریپت php از بین خواهند رفت . پس طبیعی هستش که مقادیر اولیه کانفیگ در هر بار اجرا بارگذاری شود. 
موفق باشید.